Продукція > PLETRONICS, INC. > SM13T-SR-28.322M-T1K
SM13T-SR-28.322M-T1K
SM13T-SR-28.322M-T1K Pletronics, Inc.
sm13t.pdf
Виробник: Pletronics, Inc.
Crystal 28.322MHz ±50ppm (Tol) ±50ppm (Stability) Series FUND 40Ohm 4-Pin Mini-SMD T/R
Написати відгук