Продукція > PLETRONICS, INC. > SM13TS1611.0592M50H1LK
SM13TS1611.0592M50H1LK
SM13TS1611.0592M50H1LK Pletronics, Inc.
sm13t.pdf
Виробник: Pletronics, Inc.
Crystal 11.0592MHz ±50ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 16pF FUND 50Ohm 4-Pin Mini-SMD T/R
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук