SM20X375C
SM20X375C Tri-Star Industries, Inc.
SM20X375C.pdf
Виробник: Tri-Star Industries, Inc.
Description: SC SERIES INSERT, M2X0.4 MM THRE
Packaging: Bulk
Color: Yellow
Size / Dimension: 0.12" Dia x 0.53" H (3.1mm x 13.5mm)
Type: Insert
на замовлення 1000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SC SERIES INSERT, M2X0.4 MM THRE, Packaging: Bulk, Color: Yellow, Size / Dimension: 0.12" Dia x 0.53" H (3.1mm x 13.5mm), Type: Insert.
Інші пропозиції SM20X375C
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SM20X375C SM20X375C Виробник : RAF Electronic Hardware SM20X375C.pdf Screws & Fasteners SC Series Insert, M2X0.4 mm Thread Size, 0.375" Long