SM24BHE3A-TP
SM24BHE3A-TP MCC (Micro Commercial Components)
SM24BHE3A(SOT-23).pdf
Виробник: MCC (Micro Commercial Components)
Description: TVS DIODE 24VWM 50VC SOT23
Packaging: Bulk
Package / Case: TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TJ)
Capacitance @ Frequency: 20pF @ 1MHz
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 4A (8/20µs)
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 24V (Max)
Supplier Device Package: SOT-23
Bidirectional Channels: 2
Voltage - Breakdown (Min): 27V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 50V
Power - Peak Pulse: 300W
Power Line Protection: No
Grade: Automotive
Qualification: AEC-Q101
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TVS DIODE 24VWM 50VC SOT23, Packaging: Bulk, Package / Case: TO-236-3, SC-59, SOT-23-3, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TJ), Capacitance @ Frequency: 20pF @ 1MHz, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 4A (8/20µs), Voltage - Reverse Standoff (Typ): 24V (Max), Supplier Device Package: SOT-23, Bidirectional Channels: 2, Voltage - Breakdown (Min): 27V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 50V, Power - Peak Pulse: 300W, Power Line Protection: No, Grade: Automotive, Qualification: AEC-Q101.