SM25X250C
SM25X250C Tri-Star Industries, Inc.
SM25X250C.pdf
Виробник: Tri-Star Industries, Inc.
Description: SC SERIES INSERT, M2.5X0.45 MM T
Packaging: Bulk
Color: Yellow
Size / Dimension: 0.15" Dia x 0.48" H (3.9mm x 12.1mm)
Type: Insert
на замовлення 488 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SC SERIES INSERT, M2.5X0.45 MM T, Packaging: Bulk, Color: Yellow, Size / Dimension: 0.15" Dia x 0.48" H (3.9mm x 12.1mm), Type: Insert.
Інші пропозиції SM25X250C
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SM25X250C SM25X250C Виробник : RAF Electronic Hardware SM25X250C.pdf Screws & Fasteners SC Series Insert, M2.5X0.45 mm Thread Size, 0.250" Long