SM30X250C
SM30X250C Tri-Star Industries, Inc.
SM30X250C.pdf
Виробник: Tri-Star Industries, Inc.
Description: SC SERIES INSERT, M3X0.5 MM THRE
Packaging: Bulk
Color: Yellow
Size / Dimension: 0.15" Dia x 0.48" H (3.9mm x 12.1mm)
Type: Insert
на замовлення 3110 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SC SERIES INSERT, M3X0.5 MM THRE, Packaging: Bulk, Color: Yellow, Size / Dimension: 0.15" Dia x 0.48" H (3.9mm x 12.1mm), Type: Insert.
Інші пропозиції SM30X250C
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SM30X250C SM30X250C Виробник : RAF Electronic Hardware SM30X250C.pdf Screws & Fasteners SC Series Insert, M3X0.5 mm Thread Size, 0.250" Long