SM35X375C
SM35X375C Tri-Star Industries, Inc.
SM35X375C.pdf
Виробник: Tri-Star Industries, Inc.
Description: INSERT YELLOW 0.19"DIA X 0.66" H
Packaging: Bulk
Color: Yellow
Size / Dimension: 0.19" Dia x 0.66" H (4.7mm x 16.7mm)
Type: Insert
на замовлення 500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: INSERT YELLOW 0.19"DIA X 0.66" H, Packaging: Bulk, Color: Yellow, Size / Dimension: 0.19" Dia x 0.66" H (4.7mm x 16.7mm), Type: Insert.
Інші пропозиції SM35X375C
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SM35X375C SM35X375C Виробник : RAF Electronic Hardware SM35X375C.pdf Screws & Fasteners SC Series Insert, M3.5X0.6 mm Thread Size, 0.375" Long