SM40X375C
SM40X375C Tri-Star Industries, Inc.
SM40X375C.pdf
Виробник: Tri-Star Industries, Inc.
Description: SC SERIES INSERT, M4X0.7 MM THRE
Packaging: Bulk
Color: Yellow
Size / Dimension: 0.22" Dia x 0.70" H (5.5mm x 17.7mm)
Type: Insert
на замовлення 2430 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SC SERIES INSERT, M4X0.7 MM THRE, Packaging: Bulk, Color: Yellow, Size / Dimension: 0.22" Dia x 0.70" H (5.5mm x 17.7mm), Type: Insert.
Інші пропозиції SM40X375C
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SM40X375C SM40X375C Виробник : RAF Electronic Hardware SM40X375C.pdf Screws & Fasteners SC Series Insert, M4X0.7 mm Thread Size, 0.375" Long