SM50X375C
SM50X375C Tri-Star Industries, Inc.
SM50X375C.pdf
Виробник: Tri-Star Industries, Inc.
Description: SC SERIES INSERT, M5X0.8 MM THRE
Packaging: Bulk
Color: Yellow
Size / Dimension: 0.25" Dia x 0.75" H (6.3mm x 19.1mm)
Type: Insert
на замовлення 4763 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SC SERIES INSERT, M5X0.8 MM THRE, Packaging: Bulk, Color: Yellow, Size / Dimension: 0.25" Dia x 0.75" H (6.3mm x 19.1mm), Type: Insert.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SM50X375C SM50X375C Виробник : RAF Electronic Hardware SM50X375C.pdf Screws & Fasteners SC Series Insert, M5X0.8 mm Thread Size, 0.375" Long