SM5520TEV-80.0M
SM5520TEV-80.0M Pletronics Inc.
Виробник: Pletronics Inc.
Standard Clock Oscillators 80MHz 3.3V -40C +85C 20ppm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук