Продукція > PLETRONICS INC. > SM5520TEX-100.0M-T250
SM5520TEX-100.0M-T250 Pletronics Inc.
sm55t_1.8v-1144512.pdf
Виробник: Pletronics Inc.
Standard Clock Oscillators 100MHz 1.8V 20ppm -40C +85C
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук