Продукція > PLETRONICS INC. > SM5545TEV-1.544M
SM5545TEV-1.544M
SM5545TEV-1.544M Pletronics Inc.
sm55t_3.3v-3629.pdf
Виробник: Pletronics Inc.
Standard Clock Oscillators 1.544MHz 3.3V 50ppm -40+85DC
Написати відгук