Продукція > PLETRONICS INC. > SM5545TEV-106.25M
SM5545TEV-106.25M
SM5545TEV-106.25M Pletronics Inc.
sm55t_3.3v-3629.pdf
Виробник: Pletronics Inc.
Standard Clock Oscillators 106.25MHz 3.3V 50ppm -40+85DC
Написати відгук