Продукція > PLETRONICS INC. > SM5545TEV-20.275M
SM5545TEV-20.275M
SM5545TEV-20.275M Pletronics Inc.
sm55t_3.3v-3629.pdf
Виробник: Pletronics Inc.
Standard Clock Oscillators 20.275MHz 3.3V 50ppm -40+85DC
Написати відгук