Продукція > PLETRONICS INC. > SM5545TEV-22.70M
SM5545TEV-22.70M
SM5545TEV-22.70M Pletronics Inc.
sm55t_3.3v-3629.pdf
Виробник: Pletronics Inc.
Standard Clock Oscillators 22.7MHz 3.3V 50ppm -40+85DC
Написати відгук