SM60X500C
SM60X500C Tri-Star Industries, Inc.
SM60X500C.pdf
Виробник: Tri-Star Industries, Inc.
Description: SC SERIES INSERT, M6X1.0 MM THRE
Packaging: Bulk
Color: Yellow
Size / Dimension: 0.31" Dia x 1.00" H (7.9mm x 25.4mm)
Type: Insert
на замовлення 935 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SC SERIES INSERT, M6X1.0 MM THRE, Packaging: Bulk, Color: Yellow, Size / Dimension: 0.31" Dia x 1.00" H (7.9mm x 25.4mm), Type: Insert.
Інші пропозиції SM60X500C
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SM60X500C SM60X500C Виробник : RAF Electronic Hardware SM60X500C.pdf Screws & Fasteners SC Series Insert, M6X1.0 mm Thread Size, 0.500" Long