Продукція > PLETRONICS INC. > SM7744DEV-100.0M
SM7744DEV-100.0M
SM7744DEV-100.0M Pletronics Inc.
sm77d%203.3v-365301.pdf
Виробник: Pletronics Inc.
Standard Clock Oscillators 100MHz 3.3V 25ppm -40C +85C
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук