Продукція > PLETRONICS INC. > SM7744DEV-106.25M
SM7744DEV-106.25M
SM7744DEV-106.25M Pletronics Inc.
sm77d_3_3v-365301.pdf
Виробник: Pletronics Inc.
Standard Clock Oscillators 106.25MHz 3.3V 50ppm -40+85DC
Написати відгук