Продукція > PLETRONICS INC. > SM7744DEV-156.25M
SM7744DEV-156.25M
SM7744DEV-156.25M Pletronics Inc.
sm77d%203.3v-365301.pdf
Виробник: Pletronics Inc.
Standard Clock Oscillators 156.25MHz 3.3V 50ppm -40+85DC
Написати відгук