SM7744DEV-75.0M
SM7744DEV-75.0M Pletronics Inc.
sm77d%203.3v-365301.pdf
Виробник: Pletronics Inc.
Standard Clock Oscillators 75MHz 3.3V 50ppm -40+85DC
Написати відгук