Продукція > PLETRONICS INC. > SM7744DEW-133.333M
SM7744DEW-133.333M
SM7744DEW-133.333M Pletronics Inc.
sm77d%203.3v-365301.pdf
Виробник: Pletronics Inc.
Standard Clock Oscillators 133.333MHz 2.5V 50ppm -40+85DC
Написати відгук