Продукція > PLETRONICS INC. > SM7744HEV-12.352M
SM7744HEV-12.352M
SM7744HEV-12.352M Pletronics Inc.
sm77h%203.3v-365442.pdf
Виробник: Pletronics Inc.
Standard Clock Oscillators 12.352MHz 3.3V 25ppm -40+85DC
Написати відгук