Продукція > PLETRONICS INC. > SM7744HEV-14.7456M
SM7744HEV-14.7456M
SM7744HEV-14.7456M Pletronics Inc.
sm77h_3.3v_revr.pdf
Виробник: Pletronics Inc.
Standard Clock Oscillators 14.7456MHz 3.3V 25ppm -40+85DC
Написати відгук