Продукція > PLETRONICS INC. > SM7744HEV-15.625M
SM7744HEV-15.625M
SM7744HEV-15.625M Pletronics Inc.
sm77h_3.3v-365442.pdf
Виробник: Pletronics Inc.
Standard Clock Oscillators 15.625MHz 3.3V 25ppm -40+85DC
Написати відгук