Продукція > PLETRONICS INC. > SM7744HEV-16.384M
SM7744HEV-16.384M
SM7744HEV-16.384M Pletronics Inc.
sm77h_3_3v-365442.pdf
Виробник: Pletronics Inc.
Standard Clock Oscillators 16.384MHz 3.3V 25ppm -40+85DC
Написати відгук