Продукція > PLETRONICS INC. > SM7744HEV-17.28M
SM7744HEV-17.28M
SM7744HEV-17.28M Pletronics Inc.
sm77h_3_3v-365442.pdf
Виробник: Pletronics Inc.
Standard Clock Oscillators 17.28MHz 3.3V 25ppm -40+85DC
Написати відгук