Продукція > PLETRONICS INC. > SM7744HEV-19.440M
SM7744HEV-19.440M
SM7744HEV-19.440M Pletronics Inc.
sm77h%203.3v-365442.pdf
Виробник: Pletronics Inc.
Standard Clock Oscillators 19.44MHz 3.3V 25ppm -40+85DC
Написати відгук