Продукція > PLETRONICS INC. > SM7744HEV-2.048M
SM7744HEV-2.048M
SM7744HEV-2.048M Pletronics Inc.
sm77h_3.3v-365442.pdf
Виробник: Pletronics Inc.
Standard Clock Oscillators 2.048MHz 3.3V 25ppm -40+85DC
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук