SM7744HEV-25.0M
SM7744HEV-25.0M Pletronics Inc.
sm77h_3.3v_revr.pdf
Виробник: Pletronics Inc.
Standard Clock Oscillators 25MHz 3.3V 25ppm -40+85DC
на замовлення 495 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук