SM7744HEV-36.0M
SM7744HEV-36.0M Pletronics Inc.
sm77h_3.3v-365442.pdf
Виробник: Pletronics Inc.
Standard Clock Oscillators 36MHz 3.3V 25ppm -40+85DC
на замовлення 980 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук