Продукція > PLETRONICS INC. > SM7744HEV-37.056M
SM7744HEV-37.056M
SM7744HEV-37.056M Pletronics Inc.
sm77h_3_3v-365442.pdf
Виробник: Pletronics Inc.
Standard Clock Oscillators 37.056MHz 3.3V 25ppm -40+85DC
Написати відгук