Продукція > PLETRONICS INC. > SM7744HEV-50.6250M
SM7744HEV-50.6250M
SM7744HEV-50.6250M Pletronics Inc.
sm77h%203.3v-365442.pdf
Виробник: Pletronics Inc.
Standard Clock Oscillators 50.625MHz 3.3V 25ppm -40+85DC
Написати відгук