Продукція > PLETRONICS INC. > SM7744HEV-53.125M
SM7744HEV-53.125M
SM7744HEV-53.125M Pletronics Inc.
sm77h%203.3v-365442.pdf
Виробник: Pletronics Inc.
Standard Clock Oscillators 53.125MHz 3.3V 25ppm -40+85DC
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук