Продукція > PLETRONICS INC. > SM7744HEV-62.50M
SM7744HEV-62.50M
SM7744HEV-62.50M Pletronics Inc.
sm77h_3.3v_revr.pdf
Виробник: Pletronics Inc.
Standard Clock Oscillators 62.5MHz 3.3V 25ppm -40+85DC
Написати відгук