SM7744HEV-65.0M
SM7744HEV-65.0M Pletronics Inc.
sm77h%203.3v-365442.pdf
Виробник: Pletronics Inc.
Standard Clock Oscillators 65MHz 3.3V 25ppm -40+85DC
Написати відгук