Продукція > PLETRONICS INC. > SM7744HEV-9.8304M
SM7744HEV-9.8304M
SM7744HEV-9.8304M Pletronics Inc.
sm77h_3.3v-365442.pdf
Виробник: Pletronics Inc.
Standard Clock Oscillators 9.8304MHz 3.3V 25ppm -40+85DC
Написати відгук