SM7744HV-66.0M
SM7744HV-66.0M Pletronics, Inc.
Виробник: Pletronics, Inc.
Oscillator XO 66MHz ±25ppm 15pF CMOS 55% 3.3V 4-Pin CLLCC SMD
Написати відгук