SM7745DEW-125.0M
SM7745DEW-125.0M Pletronics, Inc.
sm77d202.5v.pdf
Виробник: Pletronics, Inc.
Oscillator XO 125MHz ±50ppm 15pF CMOS 55% 2.5V 4-Pin CLLCC SMD
Написати відгук