SM7745HE-64.0M
SM7745HE-64.0M Pletronics, Inc.
sm7700h.pdf
Виробник: Pletronics, Inc.
Oscillator XO 64MHz ±50ppm 15pF CMOS 60% 5V 4-Pin CSMD
Написати відгук