SM7745HEV-12.0M
SM7745HEV-12.0M Pletronics Inc.
sm77h%203.3v-365442.pdf
Виробник: Pletronics Inc.
Standard Clock Oscillators 12MHz 3.3V 50ppm -40+85DC
на замовлення 8686 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук