Продукція > PLETRONICS INC. > SM7745HEV-12.288M
SM7745HEV-12.288M
SM7745HEV-12.288M Pletronics Inc.
sm77h_3.3v_revr.pdf
Виробник: Pletronics Inc.
Standard Clock Oscillators 12.288MHz 3.3V 50ppm -40+85DC
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук