SM7745HEV-18.0M
SM7745HEV-18.0M Pletronics Inc.
sm77h%203.3v-365442.pdf
Виробник: Pletronics Inc.
Standard Clock Oscillators 18MHz 3.3V 50ppm -40+85DC
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук