Продукція > PLETRONICS INC. > SM7745HEV-19.440M
SM7745HEV-19.440M
SM7745HEV-19.440M Pletronics Inc.
sm77h_3.3v_revr.pdf
Виробник: Pletronics Inc.
Standard Clock Oscillators 19.44MHz 3.3V 50ppm -40+85DC
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук