Продукція > PLETRONICS INC. > SM7745HEV-24.576M
SM7745HEV-24.576M
SM7745HEV-24.576M Pletronics Inc.
sm77h%203.3v-365442.pdf
Виробник: Pletronics Inc.
Standard Clock Oscillators 24.576MHz 3.3V 50ppm -40+85DC
на замовлення 3285 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук