Продукція > PLETRONICS INC. > SM7745HEV-26.6649M
SM7745HEV-26.6649M
SM7745HEV-26.6649M Pletronics Inc.
sm77h_3.3v-365442.pdf
Виробник: Pletronics Inc.
Standard Clock Oscillators 26.6649MHz 3.3V 50ppm -40+85DC
Написати відгук