Продукція > PLETRONICS INC. > SM7745HEV-28.224M
SM7745HEV-28.224M
SM7745HEV-28.224M Pletronics Inc.
sm77h%203.3v-365442.pdf
Виробник: Pletronics Inc.
Standard Clock Oscillators 28.224MHz 3.3V 50ppm -40+85DC
Написати відгук