Продукція > PLETRONICS INC. > SM7745HEV-3.088M
SM7745HEV-3.088M
SM7745HEV-3.088M Pletronics Inc.
sm77h_3.3v_revr.pdf
Виробник: Pletronics Inc.
Standard Clock Oscillators 3.088MHz 3.3V 50ppm -40+85DC
Написати відгук