Продукція > PLETRONICS INC. > SM7745HEV-32.768M
SM7745HEV-32.768M
SM7745HEV-32.768M Pletronics Inc.
sm77h_3.3v_revr.pdf
Виробник: Pletronics Inc.
Standard Clock Oscillators 32.768MHz 3.3V 50ppm -40+85DC
Написати відгук