SM7745HEV-33.0M
SM7745HEV-33.0M Pletronics Inc.
sm77h_3.3v-365442.pdf
Виробник: Pletronics Inc.
Standard Clock Oscillators 33MHz 3.3V 50ppm -40+85DC
Написати відгук