Продукція > PLETRONICS INC. > SM7745HEV-34.368M
SM7745HEV-34.368M
SM7745HEV-34.368M Pletronics Inc.
sm77h_3_3v-365442.pdf
Виробник: Pletronics Inc.
Standard Clock Oscillators 34.368MHz 3.3V 50ppm -40+85DC
Написати відгук